Açık Saatler

Pazartesi - Cuma, 8:00 - 17:00

Bizi Arayın

0(462) 325 51 78

Email

nuhoglugurup@gmail.com

Araç filomuz her geçen yıl yenilenmektedir. Ayrıca filomuzu genişletme çalışmalarımız da devam etmektedir. Bu gün tümü yeni modellerden oluşan TIR filomuz ile hizmetinizdeyiz. Tüm bu çabalar size sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini de her geçen gün artırmaktadır. TIR filomuzda 60, 80 ve 100 m3'lük araçlar bulunmaktadır. Yıllardır yurt içi ve Avrupa'daki en ücra köşelere "Made in Turkey" damgası taşıyan ürünleri gururla taşıyoruz.

Tüm faaliyetlerimiz Trabzon'daki şirket merkezimizden organize edilmektedir. Ayrıca Türkiye'nin Avrupa'ya açılan kalbi olan İstanbul'da bir büromuz bulunmaktadır. Nakliyatta yükleme teknik kadromuz tarafından yapılmakta olup firma olarak her türlü taşıma için garanti vermekteyiz.

Tarafımızca tüm yükler, ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uygun olarak düzenlenen belgelerle alıcıya ulaştırılmaktadır. Ayrıca yükleri, CMR sigortası ile güvence altına almaktayız. Komple taşımalarda, yükün cinsi ve ebatlarına göre en uygun araç seçimi yapıp, azami tonajlarda taşıma yapmaktayız. Yüklemeden boşaltmaya kadar geçen tüm aşamalarda araçlarımızla bilgi akışı sürekli sağlanmaktadır. Üyesi olduğumuz Uluslararası Nakliyeciler Derneği (U.N.D) araçlarıyla da her türlü soruna müdahale etme olanağımız bulunmaktadır.

Daima hizmet kalitesini yükseltmeyi amaçlayan şirketimiz; seçkin personeli, çeşitli tonaj ve hacimde yük taşımak için geliştirilmiş araç filosu, Trabzon ve İstanbul'da ofis ve depoları bütün dünyaya yayılmış iş partnerleri, bilgi teknolojisi altyapısı ve her şeyden önemlisi müşteri portföyü ile taşıma sektöründe Türkiye'nin en dinamik ve en hızla gelişen şirketlerinden biridir.

Böylece yılların deneyimini, titiz kalite kontrol ile barındıran firmamız yalnızca bilinçli ithalat ve ihracatta değil, aynı zamanda kaliteli ve hesaplı hizmet arayan müşterilerimizin takdirini kazanmaktır. Bu başarımızın altında çalışmanın , güvenilir olabilmenin ve hepsinin üstünde yaptığımız hizmetlerin müşterimizi her açıdan tatmin edebilmesi yatmaktadır.

Sektöre katkıda bulunduğu dinamizm, hizmetlerinin kalitesi ve uluslararası normlara uygunluğuyla adından çokça söz ettiren NUHOĞLU, NUH'TAN BERİ parolasıyla siz değerli müşterilerimize yollar boyu güven vermeye devam edecek ve Nakliye sorunlarınız bizi aradığınızda sona erecektir.
NUHOĞLU ULUSLARARASI NAKLİYE VE KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Yıllardır Avrupa firmaları ile rekabet etmekteyiz. Göstermiş olduğumuz yüksek performans ile Avrupa hattındaki başarımız Türkiye taşımacılığının yüz ak olmuştur. Taşımacılık sektöründe bu alanda tartışmasız bir saygınlığa sahibiz. Gerek ihracat gerekse ithalatta yükün cinsi ve tonajı ne olursa olsun verilen işi en doğru şekilde sonuçlandırmak temel prensibimizdir.
Ayrıca üst modellerden oluşan TIR filomuz ile Türkiye'deki tüm limanlardan tüm şehirlerimize yurt içi konteyner taşımacılığı da yapmaktadır. NUHOĞLU, sağlıklı bir şekilde sürdürdüğü büyümesini gelecekte de devam ettirmeyi, bunu yaparken de müşterilerinin tüm lojistik ihtiyaçlarını eksiksiz yerine getirmeyi hedeflemektedir.